Rina Balaj publikon këngën “Addiction”

Rina Balaj publikon këngën “Addiction”

21:27, 16/09/2021

Këngëtarja ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Addiction”, mban titullin projekti muzikor i këngëtares të cilin e lansoj sot në ora 21:00.

Ndërkohë, projektin më të ri të artistes tashmë mund ta dëgjojmë në platforma sociale dhe në Youtube.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco