Puthje pasionante në tualetin e meshkujve, çmendet rrjeti nga fotografitë e Kourtney Kardashian

Puthje pasionante në tualetin e meshkujve, çmendet rrjeti nga fotografitë e Kourtney Kardashian

15:18, 15/09/2021

Me fustane të ngushtë dhe taka të larta, Megan Fox, 35 vjeçe dhe Kourtney Kardashian, 42 vjeçe, pozuan në tualetin e meshkujve gjatë MTV Video Music Awards.

“Mos na kushtoni vëmendje”, ka shkruar Kardashian krahas fotografisë, ndërsa Megan ka thënë në profilin e saj se të dy janë të dashuruar.

Se të dashurit e tyre, Mashin Gun Kelly dhe Travis Barker nuk kanë asgjë kundër, u tregua në foton e mëposhtme. Pranë njëri -tjetrit, çiftet shkëmbyen përqafime dhe puthe pasiononte.

Fotografitë mblodhën mbi katër milionë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

“U dashurova me juve”, shkroi Khloe Kardashian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco