Zbulohet arsyeja se përse Kylie Jenner nuk mori pjesë në “Met Gala” këtë vit

Zbulohet arsyeja se përse Kylie Jenner nuk mori pjesë në “Met Gala” këtë vit

14:34, 15/09/2021

Ajo befasoi fansat e saj kur njoftoi se nuk do të merrte pjesë.

Dhe të martën, një person i brendshëm shpjegoi pse 24-vjeçarja anashkaloi ngjarjen e mbushur me yje.

“Ajo u tërhoq minutën e fundit sepse është e tronditur dhe thjesht nuk ndihet mirë”, tha burimi për E!

Kylie bëri shumë këtë fundjavë dhe e shtyu atë dhe ka shkuar para dhe mbrapa për dy muajt e fundit nëse dëshiron të marrë pjesë apo jo dhe vendosi që nuk ka nevojë të shkojë.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians kohët e fundit zbuloi se ishte shtatzënë, gjë që faktorizoi vendimin e saj për të humbur gala.

Burimi tha: “Kylie është e fokusuar në shtatzëninë e saj tani dhe thjesht dëshiron ta ketë të lehtë”.

Jenner është duke pritur fëmijën e saj të dytë me të dashurin e saj Travis Scott, 30. Çifti tashmë janë prindër të vajzës Stormi Webster, tre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco