Suksesi i radhës: Dafina Zeqiri publikon në Spotify këngën e re

Suksesi i radhës: Dafina Zeqiri publikon në Spotify këngën e re

09:45, 15/09/2021

Dafina Zeqiri ka kohë që ka paralajmëruar albumin e ri “Dafinë moj” që pritet të publikohet së shpejti.

Por, Dafina ka shuar kureshtjen e fansave duke lansuar një këngë të re nga ky album.

Këngëtarja ka publikuar këngën “Karma”, e cila u lansuar fillimisht në platformën Spotify, ndërsa është realizuar edhe me videoklip që pritet të vijë së shpejti.

Përmes disa fotografive në Instagram, ku Dafina shihet pranë të dashurit DJ Geek, ka njoftuar se kënga tashmë është publikuar.

“Psst… kënga ime e re Karma është publikuar…tregoi mikut”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e postimit.

Albumi “Dafinë moj” mund të para-porositet, dhe të gjitha të ardhurat nga shitja e tij do të dhurohen për Shoqatën e Autizimt të Kosovës.

E veçanta e këtij albumi është se Dafina do të sjellë një këngë edhe me nënën e saj, Melihate Zeqirin. 

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco