Cozman ndahet nga partnerja, ajo ja nxjerr të gjitha

Cozman ndahet nga partnerja, ajo ja nxjerr të gjitha

08:01, 15/09/2021

Nuk ka zgjatur shumë lidhja e Cozmanit me një vajzë bukuroshe me emrin Fjolla, lidhje të cilën e bëri vetë publike. 

Gjërat dukeshin serioze mes tyre pasi kaluan dhe pushimet me të afërmit e njëri-tjetrit, por dyshja nuk janë më bashkë.

Ata kanë fshirë fotot me njëri-tjetrin dhe nuk ndiqen në Instagram.

Pas ndarjes, Fjolla e kontaktuar nga Iconstyle ka treguar se i ka dhënë ajo fund lidhjes.

“Arsyeja e ndarjes janë dallimet e mëdha, pikëpamjet e ndryshme për jetën, asgjë personale”, ka treguar ajo duke shtuar se nuk e mendon ribashkimin me reperin.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco