Kejvina mahnit rrjetin me bikine

Kejvina mahnit rrjetin me bikine

16:06, 28/07/2021

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, di shpeshherë të tërheq vëmendjen e fansave të saj.

Krejt kjo, falë bukurisë dhe linjave trupore, të cilat ajo nuk kursen t’i ndajë përmes imazheve të ndryshme.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka mahnitur me disa fotografi të reja.

Duke qenë se ka nisur pushimet verore, ajo nuk ka hezituar që ti freskojë ndjekësit me disa poza tërheqëse në bikine, ndërsa nuk kanë munguar komentet e shumta nga meshkujt që e ndjekin modelen.

Sa i përket jetës private, modelja është treguar mjaft e rezervuar gjithmonë, ndërsa për projekte televizive ende nuk ka bërë zyrtare asgjë.

Image
Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco