Mevlani hedh në plehra dhuratën që i bëri Ledjana

Mevlani hedh në plehra dhuratën që i bëri Ledjana

12:20, 28/07/2021

Mevlani dhe Ledjana vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes me marrëdhënien e tyre, me ulje e ngritje.

Edhe pse dolën bashkë nga emisioni, ata u duk se u ndanë përfundimisht pak javë më pas.

 

Në një nga episodet e emisionit, Ledjana i beri Mevlanit një dedikim dashurie.

Ish-konkurrentja kishte regjistruar zërin e saj teksa thoshte fjalën “të dua” dhe grafikën e zërit e kishte pasqyruar në një tablo ku shkruhej e njëjta fjalë.

 

Juli i ‘Përputhen’, ka publikuar një foto ku shihet që dhurata e Ledjanës për Mevlanin është hedhur në kosh plehrash.

Menjëherë kanë shpërthyer komentet ne rrjet ku shumë nga fansat mendojnë se dyshja i kanë gënjyer për dashurinë e tyre.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco