E veshur me bikini, Dua Lipa publikon disa fotografi në bregdetin shqiptar

E veshur me bikini, Dua Lipa publikon disa fotografi në bregdetin shqiptar

22:01, 27/07/2021

Dua Lipa para disa ditësh vizitoi Shqipërinë së bashku me familjen e saj pasi ajo ka kontribuar në hapjen e një kopshti të ri pas shembjes nga tërmeti.

Ajo ka publikuar shpesh foto gjatë këtyre ditëve ku shafqet në krahët e të dashurit të saj Anwar Hadid.

Mirëpo, së fundmi Dua ka vendosur që të kalojë edhe disa ditë pushimi në vendin tonë veç punës që ka bërë këto ditë.

Në postimet e bëra në Instastory ajo duket e shtrirë në një shzllon veshur me bikini dhe dukej mjaft sensuale.

Mesa duket Dua po i shijojnë shumë këto ditë qëndrimi në vendin tonë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco