Modelja Lara Stone 'e çmendur' pas Shqipërisë

Modelja Lara Stone 'e çmendur' pas Shqipërisë

21:38, 27/07/2021

Modelja me famë botërore, Lara Stone ka shprehur hapur dashurinë e saj të madhe për Shqipërinë.

Ajo ka postuar së fundmi disa foto në Instagram të cilat i ka realizuar në Tiranë dhe thotë se vendi ynë e ka mahnitur atë, sidomos simboli i shqiponjës.

Në të gjitha foto e publikuara ajo shihet teksa mban një kapelë mbi kokë në ngjyrë të kuqe  me simbolin e shqiponjës dhe postimet i ka shoqëruara ato me “AlbaniaMania”.

Modelja shprehet se nga vizita këtu është kënaqur shumë dhe së shpejti do ta vizitojë sërish.

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco