Nga Dubai, Roza Lati tregon format bombastike nga afër

Nga Dubai, Roza Lati tregon format bombastike nga afër

19:30, 21/01/2021

Roza Lati ka vizituar Dubain.

Ajo ka nisur ditën atje duke pozuar nga bregdeti.

Veshur me bikine ngjyrë të kuqe ka ekspozoi linjat trupore dhe tatuazhin që ka në njërën këmbë.

Në mbishkrimin e postimit, shkroi: “Unë udhëtoj .. sepse paratë kthehen. KOHA JO. Mbushni jetën tuaj me përvoja, jo me gjëra. Keni histori për të treguar jo gjëra për të treguar”.

Po ashtu, moderatorja vuri në pah fizikun e saj duke u fotografuar nga afër.

   

 

     

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco