Enca dhe Dafina kur ishin të reja, mezi mund t'i njihni

Enca dhe Dafina kur ishin të reja, mezi mund t'i njihni

13:47, 27/12/2020

Enca ka publikuar foto me Dafina Zeqirin.

Enca është artistja ndër të cilat iu bashkua sfidës së re në Instagram.

Encës iu kërkuan fotografi nga më të ndryshmet, teksa ajo plotësoi dëshirat e ndjekësve.

Njëri nga fansat i kërkoi Encës së bashku me Dafina Zeqirin, ndërsa ajo postoi atë duke thënë se ishte fotografi antike e tyre së bashku.

Në imazhin e publikuar shihen dy këngëtaret e buzëqeshura duke pozuar për kamerën vite më parë.

“Foto antike Dafina Zeqiri, dashuri”, shkroi Enca.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco