Sara Hoxha dhe Poem Blu nxjerrin ‘bllof' Ledrin

Sara Hoxha dhe Poem Blu nxjerrin ‘bllof' Ledrin

13:05, 27/12/2020

Ledri Vula u bë baba për herë të parë disa ditë më parë.

Sara solli në jetë një vajzë të cilën e quajtën Poem Blu.

Vetëm pak ditë pas lindjes së saj Ledri solli një këngë të re, me titull "Sot, sot, sot".

Një pjesë e tekstit në këngë thotë ‘kur jam çu n'mëngjes jom kon vet en shtrat’.

Duke u nisur nga kjo pjesë e tekstit, Sara ka publikuar një foto në Instastory.

Ajo ndua me fansat një foto të reperit duke fjetur gjumë, dhe pranë tij ndodhej Poem Blu.

"Dje kur jam çu n'mëngjes, jam kon vet en shtrat? Ça thu o ba?", ka shkruar Sara duke nënkuptuar që Ledri nuk është zgjuar vetëm por pranë së bijës.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco