Boocky DJ dhe Art Abazi lansojnë këngën e re

Boocky DJ dhe Art Abazi lansojnë këngën e re

12:57, 27/12/2020

‘Ndoshta ke harruar emrin tim’ quhet kënga më e re e DJ Boocky DJ dhe këngëtarit të talentuar, Art Abazit.

Ka qenë vet DJ që ka bërë kompozimin, producimin dhe tekstin, shkruan Syri Kosova.

Ky projekt i lezetshëm u finalizua edhe me klip nga Propaganda TV dhe videoja u xhirua me telefon.

Kënga i paraprin albumit të ri që Arti do e sjell së shpejti e që quhet ‘Engimë’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco