Me një foto provakative, Demi Rose i dërgon një mesazh ‘Santa Claus’

Me një foto provakative, Demi Rose i dërgon një mesazh ‘Santa Claus’

11:54, 26/12/2020

Demi Rose festoi Krishtlindjet këtë vit në Ibiza, Spanjë dhe natyrisht nuk harroi të publikojë foto provokative, për milionat ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

‘Kim Kardashian’ e Britanisë së Madhe e veshur me të brendshme dhe në shtrat i kujtoi Santa Claus ajo ishte sjell mirë këtë vit.

‘Santa Claus këtë vit unë jam në listën e vajzave të mira’ shkroi ajo krahas fotos së publikuar.

Si gjithmonë dhe kësaj herë Demi Rose tërhoqi vëmëndjen, pasi fotoja e saj në pak minuta mori me mijëra pëlqime. 

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco