Në shtëpinë moderne dhe dhurata luksoze, si i pritën Krishtlindjet motrat Vjollca

Në shtëpinë moderne dhe dhurata luksoze, si i pritën Krishtlindjet motrat Vjollca

09:11, 26/12/2020

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana kanë uruar Krishtlindjet me një fotografi të ëmbël. Motrat e famshme kanë pozuar së bashku me të ëmën e tyre pranë pemës dhe dhuratave të shumta.

Ajo që bie në sy gjithashtu është dhe se të trija janë veshur me të kuqe ndërsa kanë dhuruar një buzëqeshje të ngrohtë përpara kamerës.

Luana e Marina shprehen se pranë tyre mungojnë 6 vajzat e tjera të familjes, motrat e tyre të mëdha si dhe dy mbesat. “Gëzuar Krishtlindjen nga VJOLLCAT! ( Na mungojnë 6 femrat e tjera të familjes), ka shkruar Luana.ImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco