Pas largimit të Jesy Nelson, 3 vajzat e ‘Little Mix’ pozojnë të lumtura dhe urojnë Krishtlindjet

Pas largimit të Jesy Nelson, 3 vajzat e ‘Little Mix’ pozojnë të lumtura dhe urojnë Krishtlindjet

21:53, 25/12/2020

Grupi i njohur, Little Mix ka ndarë fotografinë e tyre të parë zyrtare si treshe, pas largimit të Jesy Nelson.

Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall, dhe Perrie Edwards, u bashkuan për fotografinë festive ndërsa uruan adhuruesit e tyre “Gëzuar Krishtlindjet” në Instagram.

Është hera e parë që llogaria zyrtare e grupit ndan një fotografi të tre vajzave pa ish-anëtaren Jesy.

Pak dit më pare, Jesy njoftoj largimin nga grupi, duke u shprehur se të qenit në grup i ka sjellë një 'dëm shëndetit të saj mendor' dhe se ajo ka pasur 'presion të vazhdueshëm e shumë të vështirë'.

'Për të gjithë ndjekësit e mi, nëntë vitet e fundit në Little Mix kanë qenë koha më e pabesueshme e jetës sime. Ne kemi arritur gjëra që kurrë nuk i kam menduar të mundshme. Nga fitimi i çmimit tonë të parë Brit në shfaqjet tona të shitura në O2. Duke bërë miq dhe tifozë në të gjithë botën nuk mund t'ju falënderoj aq sa duhet nga zemra që më bëtë të ndihem si vajza më me fat në botë. 

Ju keni qenë gjithmonë aty për të më mbështetur dhe inkurajuar dhe nuk do ta harroj kurrë. E vërteta është se kohët e fundit, grupi ka ndikuar vërtet në shëndetin tim mendor. E shoh shumë të vështirë presionin e vazhdueshëm për të qenë në një grup vajzash dhe për të përmbushur pritjet.

Ka ardhur një kohë në jetë kur ne duhet të riinvestojmë në kujdesin për veten sesa të përqendrohemi në bërjen e njerëzve të tjerë të lumtur, dhe unë ndihem sikur tani është koha për të filluar atë proces. Kështu që pas shumë konsideratash dhe me një zemër të lënduar unë po njoftoj se do të largohem nga Little Mix,' shkruante në postimin e gjatë Jesy, duke shpjeguar të gjitha arsyet e largimit./Burimi:DailyMail/ Pershtati: K.H/Syri.net/

 

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco