‘Louis Vuitton’ nxjerr në shitje çantën me flamurin shqiptar, ja çmimi marramendës

‘Louis Vuitton’ nxjerr në shitje çantën me flamurin shqiptar, ja çmimi marramendës

21:28, 25/12/2020

Mund t’ju duket e pabesueshme, por marka e njohur botërore,“Louis Vuitton”, ka prodhuar një çantë me flamurin shqiptar.

Sasia e kësaj çante është e limituar dhe kush dëshiron të duket sa ‘chic’ dhe patriot duhet të nxitojë ta blejë.

Çanta me shqiponjë kushton plot 10.335 dollarë, respektivisht 9.900 euro.

Nëse jeni patriotë, ky është momenti për të treguar veten.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco