Kjo është mënyra si iu uron Krishtlindjen Rita Ora

Kjo është mënyra si iu uron Krishtlindjen Rita Ora

19:30, 25/12/2020

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ka uruar festën e Krishtlindjes, shkruan Syri.net Kosova.

Në një postim në rrjetin social ‘Instagram’, ka postuar një fotografi dhe një mbishkrim.

Ajo pozoi pranë pemës së Vitit të Ri, e veshur me veshje sportive, tërësisht të zeza.

Po ashtu Rita dukej e mrekullueshme.

“Gëzuar Krishtlindjet ???? ju dërgoj dashuri dhe dritë ?? Të gjithë e meritojnë atë pak dashuri dhe magji të Krishtlindjes, ju uroj të gjitha të mirat”,ka shkruar Rita.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco