Me të brendshme të kuqe për Krishtlindje, tenistja s*ksi ndez rrjetin

Me të brendshme të kuqe për Krishtlindje, tenistja s*ksi ndez rrjetin

19:02, 25/12/2020

Tenistja italiane, Camila Giorgio, ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar vetëm me të brendshme dhe taka të kuqe me rastin e Krishtlindjes.

28-vjeçarja i ka uruar ndjekësve të saj Krishtlindjet, me foton provokuese.

Në këtë mënyrë, ajo ka konfirmuar se e mban me të drejtë titullin e tenistes më seksi në Itali.

“Gëzuar Krishtlindjen”, ka shkruar Camila krahas fotos.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco