Në mes të borës me fustanin e shkurtër, Trejsi Sejdini uron fansat me pozat s*ksi

Në mes të borës me fustanin e shkurtër, Trejsi Sejdini uron fansat me pozat s*ksi

18:05, 25/12/2020

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini ka realizuar një set fotografik me rastin e Krishtlindjes, ku shfaqet shumë “hot”.

Ajo shfaqet në super formë në mes të dëborës, e veshur me një fustan të kuq flakë.

Nw plan tw parw, Trejsi ka vendosur gjoksi, të cilin busti i fustanit ia theksonte shumë. Flokët i kishte lënë të lëshuara dhe i kishte bërë me onde.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco