Aktori i njohur rezulton pozitiv me Covid: Kisha dhimbje gjatë gjithë ditës

Aktori i njohur rezulton pozitiv me Covid: Kisha dhimbje gjatë gjithë ditës

17:45, 25/12/2020

Aktori i njohur, Shemar Moore ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Ylli i “Criminal Minds” konfirmoi lajmin përmes një postimi në Instagram, ku shkruante se kishte menduar se ishte helmuar nga ushqimi.

50-vjeçari shton se ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore, pa ndonjë simptomë të rënduar.

“Mendova se isha helmuar nga ushqimi … kisha të dridhura dhe dhimbje sot gjatë gjithë ditës … ende mund të nuhas, shijoj, nuk kollitem, nuk ka hundë… Tani ndihem mire. Më duhet të pranoj rezultatin e testit… Ndihem mirë tani … por duhet të jem i përgjegjshëm!!!!” shkruan aktori.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco