'Seks në kuzhinë'/  Xhesika Kadiu nuk ndalet së provokuari

'Seks në kuzhinë'/ Xhesika Kadiu nuk ndalet së provokuari

15:40, 25/12/2020

Modelja Xhesika Kadiu ngelet një nga modelet më të përfolura në mediat rozë.

Ajo ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

Së fundmi, ajo ndau një  bashkëbisedim me fansat, ku mirëpriti pyetje të shumta, duke shuar kuriozitetin e tyre.

Kadiu, duket se e ka marrë shumë seriozisht intervistën, pasi nuk ka hezituar aspak t'ju përgjigjet pyetjeve nga më të ndryshmet.

Mes postimeve të shumta, bie në sy kërkesa e njërit prej ndjekësve, së cilës, Kadiu iu përgjigj me një foto.

Ndjekësi i kërkoi që të publikojë  ‘screenshot-in’ e fundit që ajo ka bërë.

Dhe modelja nuk ja vonoi aspak përgjigjen, ajo ndau një screenshot me ndjekësit, në të cilin shkruhej shprehja që arriti ta bëhet lajm:

 “Seksi në kuzhinë, sepse është e vetmja mënyrë për t’u vendosur në një ishull gjatë 2020-ës”.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco