Një kartolinë për Krishtlindje nga familja Kallaku

Një kartolinë për Krishtlindje nga familja Kallaku

14:09, 25/12/2020

Në këtë ditë feste, një kartolinë urimi ka ndarë edhe familja Kallaku

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të ëmbla, teksa ajo, Besi dhe Ajka, pozojnë pranë pemës dhe oxhakut, duke i uruar të gjithë në këtë ditë feste.

Nëse heshtni, heshtni për dashuri. Nëse flisni, flisni për dashuri. Nëse korrigjoni, korrigjoni për dashuri. Nëse falni, falni për dashuri. Gëzuar Krishtlindjen nga familja Kallaku.”, ka shkruar këngëtarja.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco