Veprim i papritur nga Adelina, publikon momente ‘intime’ me burrin e saj

Veprim i papritur nga Adelina, publikon momente ‘intime’ me burrin e saj

14:24, 25/12/2020

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në një postim ajo ka publikuar disa pamje intime me burrin e saj.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco