Shokon modelja kosovare, bën shoping me të brendshme

Shokon modelja kosovare, bën shoping me të brendshme

13:33, 25/12/2020

Një video të re e ka hedhur në Instagram.

E në këtë video, Gjelbrona Gashi i ka habitur gjithë ata që e ndjekin, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, ajo për shoping doli vetëm me të brendshme dhe një xhup sipër.

Ndonëse me xhup, ajo e zbërtheu atë dhe dukej shumë seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco