Bëjnë bakllavë për Krishtlindje, reperi shqiptar tregon si e festojnë këtë festë

Bëjnë bakllavë për Krishtlindje, reperi shqiptar tregon si e festojnë këtë festë

12:03, 25/12/2020

Krishtlindjen po e feston ai dhe familja e tij.

Reperi Don Phenom ka treguar se si kjo festë më rëndësi për të festohet te ta, shkruan Syri Kosova.

Ai ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet një bakllava në tepsi.

“Na shqiptart bojm bakllav për Krishtlindje”, tha Don Phenom krahas imazhit të bakllavasë.

Kjo është Krishtlindja e fundit që reperi e feston pa epitetin baba, pasi, në jetë së shpejt i vjen fëmija i tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco