Po bën xhiron në rrjet/ Paparaci fotografon Georginën të veshur si elf

Po bën xhiron në rrjet/ Paparaci fotografon Georginën të veshur si elf

11:49, 25/12/2020

Është shkruar shpesh se për Georgina Rodriguez gjëja më e rëndësishme është familja e saj.

Dhe është e drejtë: E dashura e Cristiano Ronaldos ka vendosur që të lërë me rastin e Krishtlindjes menjëanë rrobat e shtrenjta dhe seksi për tu veshur si një elf.

Modelja është fotografuar nga paparaci kur ajo u largua nga shkolla e Cristiano Jr pasi ndoqi festën e Krishtlindjes së djalit të futbollistit.

Imazhi që vjen nga paparaci tregojnë Georginën të veshur me pantallona jeshile në kombinim me një këmishë me vija, jelek të kuq  kapelen klasike dhe këpucët karakteristike të elf./golssip.it

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco