Qe çka i bëri koronavirusi reperit të njohur

Qe çka i bëri koronavirusi reperit të njohur

12:25, 10/12/2020

Jeremih shfaqet për herë të parë pasi mposhti virusin Covid-19.

Reperi 33-vjeçar, Jeremih, ka qenë i shtruar në spital dhe ishte në gjendje kritike me koronavirus, shkruajnë mediat e huaja.

Ai u transferua përfundimisht nga ICU para se të lirohej nga spitali vetëm pak ditë më parë.

Tani duket se gjendja e tij është përmirësuar. Kjo vihet re në disa fotografi të postuara në llogarinë e tij në Instagram.

Ylli i hip-hopit publikoi dy imazhe në Instagram të mërkurën, njëra prej të cilave e shfaqte veten të shtrirë në një fustan spitali me një fashë në qafë.

Në foton e dytë, Jeremih duket se po i rregullonte flokët.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Thumpy Johnson (@jeremih)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco