Me një lëvizje, Anxhelinës mund t’i dilte ‘zogu’

Me një lëvizje, Anxhelinës mund t’i dilte ‘zogu’

10:23, 10/12/2020

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Anxhelina Hadërgjonaj, pas një pauze të gjatë i ka njoftuar së fundmi ndjekësit se më datë 11 dhjetor do ta publikoj projektin e saj më të ri muzikor, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, së fundmi, në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se pozoi në një lartësi të madhe.

Anxhelina provokoi keq dhe me një lëvizje mund ta nxjerrtë në pah pjesën më intime të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco