FOTO/ Modelja i vë flakën rrjetit me bikinit e vogla

FOTO/ Modelja i vë flakën rrjetit me bikinit e vogla

19:22, 26/11/2020

Modelja Amy Willerton po shijon ditët e dimrit me diell në Dubai me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza, 11 muajshe.

Ish-ylli i “I'm A Celebrity” gjeti pak kohë për veten e saj, teksa u pa duke pozuar me një palë bikine të vogla PrettyLittleThing.

Ajo shihet me një palë rroba të gjelbërta ulliri, derisa qëndronte në oqean dhe në rërë.

Veshja e saj e paktë tregonte qartë linjat e saj për lakmi.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco