Fjalët prekëse të motrës së grimeres: Pse na le katër ditë pa e festuar ditëlindjen

Fjalët prekëse të motrës së grimeres: Pse na le katër ditë pa e festuar ditëlindjen

12:13, 24/11/2020

Në moshë shumë të të re ka ndërruar jetë grimerja kosovare, Marigona Obërtinca.

Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur motra e saj Blerta, e cila ka prekur me fjalët e saj, dedikuar motrës së ndjerë, shkruan Syri Kosova.

Ajo pyeti se përse Marigona i la ata, katër ditë pa e festuar ditëlindjen.

“Erdhe në këtë jetë në Nëntor, Nëntori të morri. Qysh kemi me festu 28 Nëntorin tash e tutje?” janë fjalët e saj.

Ngushëllime familjes.

Marigona jonë, ndërrove jetë pa asnjë paralajmërim, në moshën më të mirë! Kishte shumë në rend para teje dhe po të na...

Posted by Blerta H. Obërtinca on Monday, 23 November 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco