Vdes në moshë të re grimerja kosovare

Vdes në moshë të re grimerja kosovare

12:01, 24/11/2020

Ka ndërruar jetë në moshë të re, grimerja kosovare Marigona Obërtinca.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e së ndjerës. Ata janë shprehur të thyer me  ndarjen nga jeta të Marigonës në moshë të re.

Ata e kanë kujtuar Marigonën, si vajzë të guximshme dhe shumë punëtore.

Ajo ka lënë pas një djalë të vogël.

Ngushëllime familjes!

Marigona jonë, ndërrove jetë pa asnjë paralajmërim, në moshën më të mirë! Kishte shumë në rend para teje dhe po të na...

Posted by Blerta H. Obërtinca on Monday, 23 November 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco