Tatlises në lot, ndërsa këndon këngën e mirënjohur ‘Mavi Mavi’

Tatlises në lot, ndërsa këndon këngën e mirënjohur ‘Mavi Mavi’

19:29, 22/11/2020

Pas një pushimi 9 vjeçar, Ibrahim Tatlises ka vazhduar me episodin e dytë të ‘IBO Show’.

Në episodin që u transmetua mbrëmë, dueti i Ibrahim Tatlises dhe Hulya Av?ar bëri bujë në mediat turke.

Dueti i këngës ‘Mavi Mavi’, të cilën Ibrahim Tatlises këndoi me Hulya Av?ar magjepsi publikun. Nuk kaloi pa u vënë re që edhe sytë e Tatlises u mbushën me lot gjatë duetit.

Artisti, i cili u kthye në ekrane pas një pushimi të gjatë, vuri dorën në fytyrë dhe mbuloi lotët.

Përveç kësaj, dyshja u shfaqën së bashku në ekran pas një kohe të gjatë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco