Kate Middelton ndryshon flokët për herë të parë dhe duket kaq ndryshe

Kate Middelton ndryshon flokët për herë të parë dhe duket kaq ndryshe

08:55, 22/11/2020

Kate Middleton njihet për bensikërinë e saj ndaj flokëve brune dhe stilit me flokë të lëshuara.

Por duket se dukesha është 'dorëzuar' dhe më në fund ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje.

Dukesha e Cambridge ka çelur ngjyrën e saj të flokëve dhe është shfaqur me flokë biondë, që e kanë bërë të duket edhe më e ëmbël.

Këtë pamje të re, dukesha na e prezantoi gjatë një videoje që ajo vetë ndau me ndjekësit në rrjetet sociale.

Me sa duket, Middleton u frymëzua këtë dimër nga tendencat verore.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco