E rrallë: Vildane Zeneli pozon e veshur

E rrallë: Vildane Zeneli pozon e veshur

11:36, 14/11/2020

Fotomodelja kosovare që jeton në SHBA zakonisht poston foto provokative në profilin e saj në Instagram.

Kështu ka bërë ajo edhe sot ku ka postuar një foto ku shihet e veshur dhe si një vajzë normale derisa pozon me fermerka dhe me syze, derisa merr pak diell në këto ditë dimri.

Kujtojmë se Vildanja që disa vite vazhdon të bëj karrierë në Amerikë si fotomodele.

Për këtë kohë ajo ka qenë fytyra zyrtare e disa firmave të njohura amerikane.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco