FOTO/ Madonna fton shpirtat në shtëpinë e saj

FOTO/ Madonna fton shpirtat në shtëpinë e saj

10:55, 14/11/2020

Mbretëresha e pop-it Madonna me anë të një postimi në Instagram ka treguar se ajo fton shpirtrat në shtëpinë e saj.

‘Thirrni ëngjëjt tuaj. Fto muzën tënde të përjetshme. Lërëni ato që nuk ju duhen dhe sigurohuni se tashmë jeni perfekt’  shkroi këngëtarja krahas fotove të publikuar duke shënuar fjalët meditim dhe Frida Kahlo.  

Padyshim muza me të cilën Madonna dëshiron të kontaktojë është piktorja meksikane pasi siç ka deklaruar është një fryëmzim i madh për të.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco