Klajdi Haruni prezanton për herë të parë të dashurën

Klajdi Haruni prezanton për herë të parë të dashurën

08:40, 14/11/2020

Klajdi Haruni është një ndër personazhet më të dashur për publikun.

Ai është treguar gjithmonë hermetik përsa i përket jetës personale, por së fundmi ka thyer “rregullin” dhe ka zbuluar se ka dikë në krahë.

Pak orë më parë, këngëtari i “Threedots” ka publikuar një fotografi ku shfaqet krah personit të zemrës dhe ku shihen duke shijuar bukuritë e natyrës.

Fotoja është shkrepur nga larg saqë është e pamundur të dallosh kush është vajza që i ka rëmbyer zemrën.

Image

 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco