S*ksi më i mirë para apo pas lindjes së djalit? Gjiko ia thotë troç Elita Rudit

S*ksi më i mirë para apo pas lindjes së djalit? Gjiko ia thotë troç Elita Rudit

08:17, 14/11/2020

Elita Rudi dhe Gjiko kanë zbuluar detaje intime nga marrëdhënia e tyre.

Teksa moderatorja e pyeti bashkëshortin në rubrikën “AfterParty” se kush i pëlqejnë më shumë të pasmet apo gjoksi i saj, reperi tregoi se i dëshiron çdo pjesë të trupit të Elita Rudit.

Gjiko gjithashtu pranoi se i pëlqen më shumë seksi pas lindjes së djalit, pasi orari është më i kufizuar dhe më i fshehtë.

Ndërsa theksoi se dushin preferon ta bëjë vetëm sesa me bashkëshorten e tij.

Pjesë nga intervista:

Elita Rudi: Gjoksi apo vithet të pëlqejnë tek unë? Nuk i kam bërë unë pyetjet (qesh).

Gjiko: Ej o plak, sy, e buzë, gojë …

Elita Rudi: Beli apo qafa?

Gjiko: Qafaaaaa

Elita Rudi: Takimi ynë i parë apo puthja jonë e parë.

Gjiko: Takimi ynë i parë

Elita Rudi: Sa i mirë. Dushin vetëm apo me mua

Gjiko: Dushin vetëm.

Elita Rudi: Mua si këngëtare apo si moderatorë?

Gjiko: Ty si grua

Elita Rudi: Seksi më i mirë para apo pas lindjes së parë? Më interesant kur është orari i kufizuar.

Gjiko: Po se është pak si e fshehtë

Elita Rudi: Më mirë dy apo më shumë fëmijë?

Gjiko: Ta shoh njëherë kështu me dy.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco