Pas lindjes, Arbana Osmani bën ndryshim në pamje

Pas lindjes, Arbana Osmani bën ndryshim në pamje

07:52, 14/11/2020

Pas lindjes së vogëlushit Diell, Arbana iu përkushtua me kohë të plotë të birit, por tani është mëse gati t'i rikthehet punës dhe sot ka nisur xhirimet për një reklamë.

Por përpara xhirimeve, Arbana ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje që na pëlqeu shumë.

Moderatorja ka zgjatur flokët, ka çelur ngjyrën e tyre dhe i ka bërë me onde, një look që i shkon jashtë mase.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco