FOTO/ Modelja s*ksi ngre temperaturat në plazh me një mashkull misterioz

FOTO/ Modelja s*ksi ngre temperaturat në plazh me një mashkull misterioz

21:41, 13/11/2020

Lucia Javorcekova u bë e famshme teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj dhe mbrojtësit sllovak të Interit, Milan Skriniar.

 Pikërisht këto “thashetheme” në lidhje me patriotin e saj, bënë që modelja sllovake të shndërrohej në një yll të rrjeteve sociale që kohët e fundit nuk ishte shumë aktive.

Së fundmi, Lucia ka publikuar një foto, ku shihet në mes të detit, e veshur me bikini jeshile ajo vë në pah të pasmet.

Ndërsa në Instastory, ajo ka publikuar disa video mjaft të nxehta, me një mashkull misterioz. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco