FOTO/ Lori Hoxha hapi dyert e garderobës së saj

FOTO/ Lori Hoxha hapi dyert e garderobës së saj

21:24, 13/11/2020

Ajo është një nga blogeret dhe fashionistet më të komentuara të showbizit.

Lori Hoxha ka ndarë me ndjekësit një copëz nga gardëroba e saj dhe çdo gjë duket në vendin e saj.

Lori duket se është mjaft e rregullt pasi çdo gjë shihet mjaft e sistemuar. 

Megjithëse nuk është një pamje e plotë, mjafton për të krijuar imazhin e garderobës gjigante të saj.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco