Keisi uron publikisht Stresin për këngën e re

Keisi uron publikisht Stresin për këngën e re

19:38, 13/11/2020

Historia e dashurisë së Stresit dhe Keisit, është ndër më të komentuar në mediat rozë.

Mbrëmjen e sotme, Stresi ka publikuar këngën e tij të re “Per Veti”, në bashkëpunim me Finem dhe Solo-n.

Këngën mezi e paska pritur edhe Keisi, e cila ka shpërndarë në Instastory një foto ku shkruan “Tu prit hitin”.

Ndërsa në një Story tjetër, ajo ka shpërndarë foton e Stresit, dhe mbi foto ka bërë vetëm emoji të flakëve të zjarrit. Të njëjtën foto e ka shpërndarë dhe vetë reperi./K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco