Një yll i vërtetë/ Rihanna fotografohet sërish pa make-up

Një yll i vërtetë/ Rihanna fotografohet sërish pa make-up

19:18, 13/11/2020

Pas debutimit të markës së saj të të brendshme, Savage X Fenty muajin e kaluar, këngëtarja me famë botërore duket se po shijon disa ditë pushim.

Rihanna është parë pa make up në një darkë me Giorgio Baldi në Santa Monica të enjten.

32 vjeçarja ishte e veshur me një palë xhinse, një bluzë të bardhë dhe me një pallto të bardhë.

Kujtojmë se RiRi u pa pak ditë më parë në një supermarket, pa make up, me flokët gërshetë të kapur pas kokës dhe një bluze në ngjyrë të zezë duke zgjedhur ushqimet..K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco