Aktori tregon datën, ja kur do të shohim ribashkimin e “Friends”

Aktori tregon datën, ja kur do të shohim ribashkimin e “Friends”

18:48, 13/11/2020

Prej vitesh, fansat e serialit të njohur “Friends”, një prej më të famshmeve të të gjitha kohërave, kanë kërkuar një ribashkim të aktorëve.

Dhe kërkesa e tyre është miratuar. Lajmin e mirë e ka bërë të ditur Matthew Perry, i cili luan rolin e Chandler Bing.

Nëpërmjet një postimi në Twitter të enjten, Matthew shkruan se “Rikthimi i Friends do të nisë në mars. Duket se do të kemi një vit të ngarkuar. Fiks ashtu siç më pëlqen mua”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco