FOTO/ Me fustanin e tejdukshëm, modelja s*ksi i zbulon të gjitha

FOTO/ Me fustanin e tejdukshëm, modelja s*ksi i zbulon të gjitha

18:15, 13/11/2020

Ajo nuk ka frikë të ekspozojë format trupore.

Dhe këtë herë Lauren Goodger, nuk la vend për imagjinatë, teksa u pa në rrugët e Londrës, të enjten në mbrëmje, për të xhiruar një shfaqje të re.

34 vjeçarja e veshur me një fustan të zi të tejdukshëm, bëri që të gjithë kthenin kokën pas saj.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco