Me fustanin e shkurtër, aktorja e njohur e telenovela nuk lë vend për imagjinatë

Me fustanin e shkurtër, aktorja e njohur e telenovela nuk lë vend për imagjinatë

16:25, 13/11/2020

E njohur për publikun shqiptar me rolin e ‘Normës’ të seriali ‘Pasionet e fshehta’.

Danna Garcia, aktorja nga Kolumbia është shumë aktive në rrjetet sociale, por, së fundmi ajo ka publikuar një nga fotot më provokuese.

Danna shihet me një fustan të shkurtër, të bardhë, ndërsa në pah ka vendosur gjoksin dhe këmbët e saj.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco