Melisa e 'Përputhen' nuk është fytyrë e panjohur për ekranet shqiptare

Melisa e 'Përputhen' nuk është fytyrë e panjohur për ekranet shqiptare

14:33, 13/11/2020

Një konkurrente e re është shtuar në formatin ‘Përputhen’.

Ajo quhet Melisa dhe u kthye në një ndër vajzat më të komentuara të formatit, në vetëm pak kohë.

Por duket, se Melisa nuk është një fytyrë e panjohur për ekranet shqiptare.

Disa foto që po qarkullojnë në internet, na kujtojnë se Melisa dikur ishte në rolin e ‘Sophi’ në emisionin "Zonë e lirë".

Gjithashtu 22-vjeçarja ka konkurruar në "Miss Universe Albania".

Kujtojmë se Melisa ka studiuar në degën e mjekësisë, pelqën muzikën dhe aktrimin, është balerinë, dhe po kërkon të për’puthet me njërin nga djemtë e ‘Përputhen’.

Image

 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco