'Bota shihet me sytë e tu'/ Xhensila dhe Ajka na ëmbëlsuan ditën

'Bota shihet me sytë e tu'/ Xhensila dhe Ajka na ëmbëlsuan ditën

13:40, 13/11/2020

Dy vite më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze.

Çifti e quajtën vogëlushen e tyre Ajka.

Që nga lindja e Ajkës nuk kanë munguar dedikimet dhe momentet e shumta që Xhensila dhe Besi kanë ndarë me publikun.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, Xhensila ka ndarë me ndjekësit një foto ku pozon bashkë me Ajkën e vogël, teksa shijon bukurinë e natyrës.

Krsahas fotos Xhensila shkruan: “Bota shihet me sytë e tu”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco