Tri vjet nga lindja, Georgina uron vajzën

Tri vjet nga lindja, Georgina uron vajzën

13:26, 13/11/2020

Georgina Rodrigues ka publikuar imazhin me vajzën e saj Alana.

E dashura e Christian Ronaldos, Georgina Rodriguez solli në jetë vajzën e tyre, tre vite më parë të cilën e quajtën Alana Martina.

Me rastin e ditëlindjes së vajzës së tyre çifti i njohur kanë publikuar imazhe mjaft të ëmbla të vajzës.

”Tre vite më parë me engjëllun tim të vogël, gëzuar ditëlindjen”, tha Georgina në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërsa Christiano kishte disa fjalë të ëmbla për ti thëne së bijës, “Faleminderit që hyre në jetën tonë dhe e ke mbushur atë me dritë me buzëqeshjen tënde”, shkroi ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco