Gunzey po vjen me ‘Wajo’, detaje nga projekti

Gunzey po vjen me ‘Wajo’, detaje nga projekti

12:59, 13/11/2020

‘Marocco’ quhet kënga e tij e publikuar kohë më parë, e që pati një sukses të madh.

Por, tashmë, këngëtari Gunzey po vjen me një tjetër projekt muzikor, që ka titullin ‘Wajo’, titull ky i pazakont në muzikën shqiptare dhe ndryshe nga që jemi mësuar t’i dëgjojmë, shkruan Syri Kosova.

Projekti u finalizua nga Dual Vox Studio dhe Max Production që kanë bërë klipin.

Videoja u xhirua në Tiranë dhe në këtë spot prezente do e shohim edhe të bukurën e Evropës dhe Azisë, Miss Denisa Kulemani.

Se si do jetë ky projekt, presim ta shohim pas publikimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco